Adana Demirspor’dan Coşkulu 29 Ekim Kutlamaları!

Adana Demirspor’dan Coşkulu 29 Ekim Kutlamaları!

Adana Demirspor Kulübü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebi ile Adana Demirspor Tesisleri’nde futbol okullarının ve altyapı kategorilerinin katıldığı futbol şenlikleri ile adından oldukça söz ettirdi. Şenlik ve kutlamalara Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Tarkan Kulak, Şentürk Çalık, Tekin Taylancı, İsmail Tanrıverdi, Adana Demirspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, takım kaptanı Murat Akın ve Altyapı Teknik Sorumlusu Cengiz Hoşfikirer de katıldı.

Kutlamalar Ses Getirdi!

Adana Demirspor Futbol Okulları’nın ve altyapı kategorilerinin kortejiyle başlayan etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti. 29 Ekim kutlamaları için açılış konuşmasını Tarkan Kulak yaptı. Açılış konuşmasında; ” Türkiye’nin köklü kulüplerinden olan, sporda daima kardeşliği, dostluğu ve centilmenliği ön plana çıkaran, verdiği mücadele ve taraftarının desteğiyle her zaman Türkiye’nin gururu olmayı başaran Adana Demirspor, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan büyük bir camiadır. ” diyerek konuşmasını tamamladı.

Sporda Daima Kardeşlik!

Adana Demirspor Tesisleri’nde 16 takımın katılımıyla yapılan ve birbirinden tempolu maçların yapıldığı organizasyonun başlama vuruşunu Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Kulak ve Teknik Direktör Hakan Kutlu yaptı.

Turnuva Renkli Görüntülere Sahne Oldu!

Etkinlik, sporda kardeşlik ön planda tutularak oldukça renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Çocukların sahada verdiği mücadele veliler tarafından büyük alkış aldı ve Adana Demirspor yaptığı kutlamalarla taktir kazandı.

Bir önceki yazımız olan Bedelli Askerlik Vuran Futbolcular başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.